Pensjonat "Polana"

Wszystkich, którzy potrzebują ucieczki od codziennego stresu i pragną "doładować akumulatory", zapraszamy na pełen dobrej energii wypoczynek w malowniczej miejscowości Jezersko, otulonej górskim pasmem Spišskiej Magury.

Pensjonat "Chata Polana" słynie z prawdziwie rodzinnej atmosfery i niepowtarzalnej góralskiej gościnności. Jego położenie w zacisznej górskiej dolinie, wygodne wyposażenie oraz serdeczność gospodarzy - rodziny Vnenčák - pozwolą Państwu spędzić w Słowackich Tatrach niezapomniane chwile. O każdej porze roku.

Latem do dyspozycji gości oddany jest ukwiecony taras i grill oraz specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. W zimowe wieczory atmosferę podgrzewa płonący w kominku ogień, zacięte partie piłkarzyków oraz doskonałe grzane wino. W całym pensjonacie WIFI zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu, w salonie można również korzystać z telewizora (TV satelitarna).

Nasi Goście mają również możliwość skosztowania specjałów kuchni słowackiej - w formie śniadań i obiadokolacji - oraz korzystania z baru. Przy pensjonacie znajduje się bezpłatny parking oraz wypożyczalnia nart i snowboardów.

projekt: casus design, wdrożenie: webwizards